בילוי ערב

דף הבית >> בילוי ערב

Nan Haw מסעדה משפחתית ועוד מקום.
מאיה פקר

יצאנו לאכול.
אנחנו, גיל ואני, הצטרפנו לחברים ויצאנו במוצאי השבת האחרון לקרוע ת׳עיר, באופן קבוע אנחנו נותנים להם להחליט לאן כי הם פשוט יודעים יותר. הרבה יותר.
בדרך כלל כשהיא מחליטה זה יהיה למקום מערבי או אסייתי מודרני, ממוזג ויותר יוקרתי. איתו בדרך כלל נלך לחמארה מקומית, שרק יודעי ח״ן מכירים ולא נצטרך להיפרד
מהרבה כסף. גיל מעדיף שהוא מחליט, אני מעדיפה את הסגנון שלה כי האוכל הכי טעים בסינגפור בעיני הוא ב..מזגן.
הפעם היה זה הוא שבחר את המקום.

 
 
Nan Haw היא מסעדה משפחתית שנוסדה ב 1927 וממוקמת באיזור הערב סטריט, כשהגענו המקום היה גדוש במי שלעיני נראו סינגפורים ממוצא סיני. המסעדה מתמחה במרקי דגים בכלי מסורתי (steam boat) שבמרכזו גחלים רוחשות ומסביבו מרק של ירקות ודגים. הזמנו מרק דגים מסוג  Grouper steamboat, ״מנת הבית״, מצויינת לחלוקה (וכידוע sharing is caring).  למנה הזו הוא הוסיף שתי מנות מעולות של ירקות מאודים וביחד עם בירה צוננת זו אכן הייתה חוויית אוכל סינגפורית ייחודית ולא יקרה. מומלץ, בטח עם אורחים ש״כבר ראו הכל״.
Nan Haw Chong Fish Head Steamboat Corner
 808 North Bridge Road
198779
www.nanhwachong.com.sg

 

אחרי טעמים כל כך סינגפוריים ולא משמינים סך הכל, חיפשנו להשלים את הקלוריות בקינוח מערבי עתיר רגשות אשמה ושוקולד. הסתובבנו קצת בשכונה וברחוב המקביל למסעדה מצאנו בית קפה מקסים, עם שם מקסים לא פחות: eat.play.love, בית הקפה מיועד למשפחות ולילדים ומעוצב בהתאם. הרעיון הכללי הוא שההורים יהנו מארוחה רגועה של אוכל מערבי או תאילנדי בזמן שהילדים עסוקים ביצירה שעלותה 5 דולרס לשעה: ״מקסים חמודי, ניתן לסבתא שתשים על השידה בסלון, היא נורא תשמח״, במקום ישנם בנוסף חומרי יצירה גם למכירה. את הילדים השארנו אנחנו בבית אז קשה לי להעיד על טיב היצירה והחומר אך הקינוחים היו טובים למדיי וענו על הצורך הדחוף שלנו במתוק.
eat.play.love
 28 Aliwali Street
1999918
www.eatplaylove.com.sg


 
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים