בית קפה לגיבורי על

דף הבית >> בית קפה לגיבורי על

בית קפה לסופר גיבורים  DC Super heroes 
דנה שני


לפני מספר חודשים נפתח בית קפה/מסעדה חדש במתחם המרינה ביי סנדס שמוקדש כולו לגיבורי העל האהובים על הילדים (באטמן, סופרמן, ספיידרמן ועוד) והוא מקום נהדר להביא אליו את הילדים בכל הגילאים. המקום מחולק לשלושה אזורים: המסעדה, בית הקפה, ואזור הקניות.
 
1. המסעדה – אזור קטן באופן יחסי לשאר האזורים, אך מוקף כולו בקישוטים של גיבורי העל, ואף חלק מהשולחנות (שאותם יש להזמין מראש) הינם שולחנות נושא בהתאם לגיבור העל המבוקש. אך אל דאגה, גם על שאר השולחנות והכיסאות מוטבעים סמלים של גיבורי העל, כאשר מעל כולם מרחף סופרמן. באזור זה ניתן להזמין מגוון רב של מאכלים, כאשר רובם מגיעים שעליהם מוטבעים סמליהם של גיבורי העל או שהם מגיעים בצורת הגיבור עצמו. המחירים למנות כגון המבורגר, פסטה ועוד נעים בסביבות ה 20-30 דולר.

2. בית הקפה – זהו האזור הגדול ביותר במתחם ובו ניתן להזמין קינוחים ומשקאות רבים, שכולם מגיעים בצורת גיבור העל או עם קישוט כלשהו המייצג את הגיבור. על כל הכיסאות באזור זה מוטבעים סמלים שונים של גיבורי העל, ואף יש חדר מיוחד ששייך למשטרת גוטהאם, שם ניתן להצטרף לפושעים בכלא, ולהרגיש כגיבורים בסרט. המחירים בבית הקפה נעים מ 5-20 דולר, בהתאם לקינוח המבוקש. 
 

3. אזור הקניות – זו החנות עצמה שבה ניתן לקנות חולצות, כובעים, נעלים, בובות ומשחקים בנושא גיבורי העל. זה גם האזור שבו קיימות הזדמנויות רבות לצילום כיוון ששם נמצאת המכונית של באטמן, הבאטמוביל וגם באטמן "עצמו", וכן אשת החתול, ומכוניתה. המחירים של המזכרות עצמן הינם בינוניים וחלקם כצפוי, גבוהים.
 

כתובת: The shoppes at marina bay sands. unit L1 – 03/04/05.
 2 Bayfront avenueמעל זירת ההחלקה על הקרח. 
שעות פתיחה: בימים א-ה מ 11:00 -23:00. בימים ו-ש מ- 11:00 – 23:30. 
להזמנת מקומות ניתן להתקשר ל – 66887610. 
אתר אינטרנט: https://www.marinabaysands.com/restaurants/american/dc-comics-super-heroes-cafe.html
 
תיהנו!
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים