גלריות ועוד

דף הבית >> גלריות ועוד
222 Queen street
רחלי אורן 

מציאת מקום חדש ומעניין בסינגפור, היא תמיד חוויה משמחת ומפתיעה. אפשר ממש להרגיש את ״העיר״ מתחדשת וזזה קדימה- או הצידה, אבל זזה.
 
כך היה כשחברה חזרה לסינגפור אחרי חצי שנה, והציעה שנפגש במוזיאון הצעיר לאומנות Q8 הנמצא על יד המוזיאון הגדול SAM, ברחוב Queen ( מקביל לרחוב בית הכנסת - Waterloo).
 
המוזיאון מקיים תערוכות בדגש ניסיוני וצעיר, לפעמים במיוחד לילדים, ובצדו מסעדה נחמדה - food for thought- ( חזרה לפעול- תחת טבח אחר).
לאחר כמה ״שעות״ שבהן השלמנו את כל החוסרים מחצי השנה האחרונה, התפנינו לתערוכות ולטיול באזור. התערוכה הנוכחית עסקה בסיפורי ילדים, אגדות ועוד, אך אנו כבר עברנו את הגיל.
 
ממול למוזיאון, בכתובת 222 Queen street - גילינו עולמות חדשים: בקומה הראשונה  ״ גרה גברת ״ גלריה לצילום״ בשם 2902.  תערוכות מתחלפות ויש לבדוק כל פעם מה מוצג עכשיו. 
בהמשך המסדרון נמצא מקום מדליק הנקרא- Bobbi's pole studio- אשר מעביר שעורי ריקוד אקזוטיים, סקסיים בעזרת צוות מיומן וצעיר.
נראה לי שהמקום יכול להפוך ללהיט הבא של מכוני הכושר והחיטוב!  טלפון- 63334308  www.bobbispolestudio.com.sg   
 
המשיכו לטפס במדרגות ותגיעו לבית ספר לחשיבה- School of thought learning- המעוצב יפה מאד, והמעביר קורסים בנושאים שונים. מטרת המקום לעזור לסטודנטים בכל הגילים להתקדם ולשפר את יכולותיהם על מנת שיוכלו ללמוד בהצלחה. יש להם 3 בתי ספר- ברחוב.   .queen, middle road, Bishan and west coast   
 המקום קיים מ 1994 ואפשר לקרוא עליו ולבדוק פרטים- www.thegreenbook.com/school-of-thought

מצדו השני של הבניין, ברחוב בית הכנסת- Waterloo , יש עוד גלריות, מסעדה וחנות מצוינת לציוד לטיולים!
אז בקיצור, עומד לו בניין במקום מרכזי, מסביב מוזיאונים,  ובו גם גלריה, גם חדר כושר ״משוכלל״ וגם אוכל- האם זאת לא מציאה??!
נשמח לשמוע על התנסויותיכם !
 
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים