דים סאם בצבעים

דף הבית >> דים סאם בצבעים
דים סאם ודברים טובים - Paradise Dynasty
לילך מידן

בעקבות המלצתה של קרני תומר , החלטנו חברותי ואני לנסות מסעדת דים סאם שמתהדרת בשם המחייב  שושלת גן עדן או לחילופין Paradise Dynasty וממוקמת בקומה הרביעית, בקניון Ion.

מייד עם כניסתנו למסעדה עלתה אצל שלושתנו המחשבה - מזכיר את דין טאי פונג, מסעדת הדים סאם האהובה עלינו ומוכרת לרבים מכם. משהו בסידור הבסיסי מאד דומה, רצועות הג׳ינגר המגורד כבר מונחות בצלוחית, בהמתנה לסויה/ חומץ להיספג בהם וכן - גםהשיטה דומה. תבחרו מהתפריט, תסמנו על דף, אנחנו נודא שאכן כך, נזמין עבורכם ויאללה לאכול. 
אז מה בתפריט ומה השוני?
מרקים- י׳ החליטה ללכת על מרק חמוץ חריף שהיה- תנחשו? חריףףףף. אנחנו ניסינו מרק תמים עם כופתאות בשר - טעים ונעים והיווה קונטרה  טובה לאש שעלתה מי׳.

מה עוד?  דים סאם ( או בשמם המקומי Xiaolongbao) וונטון בטעמים שונים. את הדים סאם מייחדת הצבעוניות של הבצק עצמו וטעמי המרק השוכן בו יחד עם מילוי הבשר, כל אחד בטעם טיפה שונה - מטראפל, דרך כבד אווז, סרטן, גבינה,סצ'ואן ועוד. הדים סאם היה ברמה גבוהה  
אם כי הבצק עבה יותר מאשר אצל המתחרים . עוד בתפריט מנות אסייתיות כמו מיני ירוקים מוקפצים ברוטב, בשרים ברוטב חמוץ מתוק, מרקי איטריות טובים וקינוחים אסייתים למהדרין , לפחות מחצית מהם על בסיס אורז . 
לטובתם יאמר גם כי המסעדה מרווחת עם כניסה מרשימה. ניתן לקבל תחושת פרטיות, מה שלא תמיד קורה במקומות אחרים. כלי הקרמיקה בהם מוגש האוכל נאים ואסתטיים,  כיף!
מקום טוב לגיוון, טעים בהחלט ולא יקר במיוחד .  שווה ביקור.

Paradise Dynasty
2 Orchard Turn, #04-12A
ION Orchard Singapore
Tel: +65 6509 9118

Operating Hours:
Weekdays 11am to 10pm
Weekends 10am to 10pm

בילוי נעים וטעים! 
 
לייבסיטי - בניית אתרים