המלצה על מסעדה

דף הבית >> המלצה על מסעדה
The fool on the hill- ביקור בדמפסי היל
רינת אלדר
זוכרים את השיר המלודי של הביטלס? אז זהו שהקשר היחיד בינו לבין המקום שבו ביקרנו, שש חברות חדשות (שלי בכל אופן) וחלקן ותיקות, הוא "הגבעה" שבשם.
חברה חדשה שהכרתי לא מזמן, חוזרת לארץ השבוע, והיא הזמינה אותי להצטרף לארוחת
צהריים בדמפסי היל (שלחה לי את פרטי המסעדה יום לפני בווטצאפ). כמובן שנעניתי בשמחה. קבעתי עם חברה נוספת- חדשה (בסינגפור) שהכרתי השבוע, והגענו מוקדם לגבעה.
לאחר סיבוב התברברות קצרצר, הסתבר לנו שבחיפוש אחר המסעדה, פספסנו את הכניסה אליה וזאת מפני ששם המסעדה חרוט על סלע שנמצא בכניסה לתוך שטח גדול שבו גינת ירק
(שטח ירוק גדול שנפרש על פני כמה אקרים, אשר בו הם מגדלים את הירקות שהם מגישים' ועוד חנות שמוכרת, בין היתר, תיקי בד בעבודת יד, קפה טחון או פולים- לבחירה ועוד מוצרים).בגינה פסלים מיוחדים, שכן כשמה של המסעדה, כן היא:"OPEN FARM COMMUNITY"  המסעדה- יוזמה מולטי פונקציונלית מיוחדת במינה בנוף הסינגפורי כאשר הדגש שלה הוא איכות המוצר הלקוח מהטבע.
המתינו לנו שני שולחנות עגולים ומסביבם כסאות במאים נוחים, בחלל גדול שבו חלון מציץ אל מטבח פיוז'ן וממול בר משקאות. בתווך שולחנות  ומסביב חלונות בלגיים ענקיים המציצים אל הגינה הפורחת שמסביב למבנה. פסל גדול של סוס עשוי מפקקי שעם ועוד כמה פסלי חיות עשויות פקקי שעם, משמשים כתפאורה וסמל לאווירה הכפרית שהמקום נוסך על המבקרים בו.

כל שולחן מעוטר באגרטל ובו צמחי תבלין ירקרקים עם גוון סגלגל. תפריטי עץ כפרי שמגוללים שלל מנות אירופאיות מערביות באופיין, מעוטרות ברוטב עדין וטעימות לחיך. כל מנה בין אם סלט ברוקולי ובין אם פסטה אוורירית, ממש מפוסלת ומוגשת על צלחות גדולות ונאות. 
בדמפסי היל מספר מסעדות גורמה עם מנות מיוחדות, אך אף אחת אינה משתווה למה שOpen Farm Community  מציעה בהנהגת השף הבינלאומי ראיין קליפט. כמובן שהחברה והשיחה הקולחת נסבה על אמנות וגלשה (איך לא?), גם לפוליטיקה. הוצע לנו גם תפריט קינוחים, אך החלטנו לוותר עליו שם כדי לזכות בקינוח האולטימטיבי של  PS CAFEE שנמצא ממש מעבר לסיבוב (אחד הסניפים המרשימים שלהם) הממוקם במבנה שחור לבן הכל כך מיוחד לסינגפור.

לאחר מספר שעות של בילוי – הזמן פשוט טס לו- נפוצנו לכל עבר, נפרדנו מכל מי שחזר לארץ היום ו/או בהמשך השבוע. והמשכנו לנדוד בין הגלריות וחנויות הרהיטים היפות בקומפלקס, עם הצצה חטופה לתערוכת הרישומים של סלבדור דאלי בRed Sea Gallery חזרנו הביתה, עייפות אך מאוד מרוצות.
מיקום המסעדה ב- 130 Minden road טל: 64710306 (להזמנות). 
 
לייבסיטי - בניית אתרים