טלי גורן המלצה על מאפיה

דף הבית >> טלי גורן המלצה על מאפיה
חלה לשבת- Baker&Cook
טלי גורן
הכל התחיל לפני מספר ימים כשאת עיני צד הניוזלטר של Baker&Cook -
המאפייה האהובה עלינו באי ושכנינו החדשים בHolland Village. במרכז החדשות עמדה תמונת חלה יפיפיה וסביבה הסבר מקיף על המסורת היהודית של אפיית
חלה לשבת. מעתה, כך הבטיחו, מדי שישי, שבת וראשון ניתן יהיה לרכוש חלות טריות במאפייה.

שישי שבת, ומה עם חג? ישבתי ועניתי לחברי הBaker&Cook ובמייל חוזר
הסברתי כי מעבר למסורת סוף השבוע, חלה מכינים גם לחגים. ולא סתם חלה – לראש השנה הקרב ובא נהוג להכין חלה עגולה. לא חלפה שעה קלה ובמייל החוזר המתין לי מכתב חביב מGauri מנהל המאפייה אשר שיתף אותי בגלגוליה של
החלה היהודיה. הוא סיפר על לקוחה בשם אן ששיתפה אותם במנהג והזמינה חלה טרייה לשבת.
כפי שנענה לבקשתה של אן, כך המשיך Gauri ובתגובה למכתבי ביקש מצוות המאפייה להתגייס להכנת חלות לראש השנה. ולא סתם חלות – הפעם, עגולות. וכדי לוודא שהטעם מתאים הזמין אותי Gauri למאפייה ביום שישי שלפני כדי לטעום ולאשר. הגעתי למאפייה ושם חיכתה לי חלה יפיפיה וטרייה עם שמי עליה. החלה הזאת – בשבילך טלי!
אז תודה לGauri וצוות Baker&Cook המקסימים, ולכל הישראלים תאווי החלות – אולי זה לא בדיוק כמו בבית, אבל אם בא לכם חלה טרייה ולא הספקתם להגיע לקהילה (או חלילה נגמרו החלות – גם זה קורה...) בBaker&Cook יחכו לכם חלות טעימות וטריות מדי שישי, שבת וראשון.
ואם בא לכם חלה עגולה לראש השנה – התקשרו להזמין מהסניף הקרוב לביתכם – Holland Village או Hillcrest עד יום שלישי ב-5 אחר הצהריים.
ואל תשכחו למסור שנה טובה מהשכנה הישראלית!
Baker & Cook 
@Hillcrest, 77 Hillcrest Road, Phone: +65 6469 8834
@Holland Village, 44 Jalan Merah Saga, Phone: +65 6472 0998


 
 
לייבסיטי - בניית אתרים