טנדורה מועדון בדמפסי

דף הבית >> טנדורה מועדון בדמפסי
מועדון חדש בדמפסי
רון שניר


בדמפסי היל, הגבעה המתמלאת כל הזמן בהפתעות חדשות ומרעננות, פתחו בחודש יולי את tanderra , מילה מהשפה האבורג'יית שפירושה "מקום לנוח". מדובר בקלאב חדש המציע חוגים לכל המשפחה ומעניק מענה כייפי וחברותי לאלו שבינינו בחופשות לידה, ולא רק. 
כאמור מדובר בקלאב עם תעריפים נוחים (תשלום חודשי של חברות המתחיל מ- 220 דולר למשפחה) אבל מאפשר ליטול חלק בשירותיו השונים כגון: חוגים, מסעדה, ספא ועוד לכל דורש. מומלצים מאוד הם החוגים המוצלחים לילדים, החל יוגה לתינוקות ואמהות, חוגי אמנות לילדים מגיל 6 חודשים, סינית, מוזיקה, תנועה, דרמה ועוד ועוד. גם למבוגרים מציע המועדון חוגים במחירים אטרקטיביים, יוגה, bootcamp ואפילו מקהלה לאלו מבינינו שיודעות לזמר (הכניסה אסורה לכותבת שורות אלו..). חוגי שחייה קבוצתיים מתבצעים מדי יום, לכל הגילאים והרמות.

והקפה. הו הקפה. אני מרשה לעצמי לומר שמדובר בקפה הטוב בעיר, או לפחות מתחרה על כוס הקפה המוצלחת ביותר. האוכל המוגש בבית הקפה אורגני וטבעי לחובבי הז'אנר, אבל האמת שהוא פשוט טעים. ולהפתעתנו גם זול. 
מומלץ לבוא להתנסות עם המשפחה, העגלה או אפילו לבד עם ספר טוב. המרפסת בקפה משקיפה על נוף יערי שמספק תחושה אמיתית של טבע, רוגע ושלווה. 
בסוף השבוע המקום עמוס לעייפה ומומלץ להתנסות, לפחות לראשונה, ביום חול.
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים