כנס תעשיות בסינגפור

דף הבית >> כנס תעשיות בסינגפור
משלחת של עשר חברות מתחום הפינטק ביקרה בסינגפור ב- 21-22/10.
רון שניר המחלקה הכלכלית

המשלחת כללה את החברות הבאות:
Bond IT, CheckMarx, ThetaRay, SentinelOne, 2Team, CyberIny, OffLA SelfSafe, WiseSec ,Algosec, Beyond Security 
המשלחת אורגנה על ידי מכון היצוא וטרם ביקורה בסינגפור השתתפה באירוע דומה בהונג קונג, שאורגן על ידי הנספחות המסחרית בהובלת אלעד גוז.
הביקור כלל קבלת פנים בבית שגרירת ישראל בסינגפור יעל רובינשטיין, בו השתתפו כ- 50 מקבלי החלטות בכירים מבנקים ומוסדות פיננסים בסינגפור בעיקר. נציגים בודדים הגיעו גם מסין ואינדונזיה. למחרת קבלת הפנים, הציגו החברות במלון ה- Fullerton את מרכולתן לאוזני ועיני 100 אורחים מההאב הפיננסי המקומי. בלטו בנוכחותם נציגי הבנק המרכזי הסינגפורי, נציגי הבורסה המקומיתSGX וכן נציגים בכירים מ- DBS, OCBC, מריל לינץ' ואחרים.

הדובר המרכזי באירוע היה מר ניל קרוס (Neal Cross), המכהן בתפקיד סמנכ"ל בכיר לחדשנות במותג המפורסם ביותר בסינגפור בתחום הבנקאות, בנק DBS. הוא שטח בפני הנוכחים את תפיסת עולמו אודות "החורף", שמגיע לעולם הבנקאות והדרך שלו להתמודד עם ההפרעות (disruptions) השונות, שמערערות על מוסדות הבנקים הוותיקים. ההרצאה כולה הומשלה לסדרה המופתית "משחקי הכס" והעניקה לדבריו מימד קומי כמו גם פשטני למצב המורכב של מעמד עולם הבנקאות כולו בהינתן העולם הדיגיטלי והמשתנה תדיר בימינו.

החברות הישראליות נפגשו עם הנציגים השונים ואנחנו תקווה שהאירוע והחשיפה יובילו למערכות יחסים (הנדרשות תמיד באסיה) וכמובן לעסקים רבים יותר בין החברות הישראליות, ברובן סטארטאפים בשלב זה או אחר, לבין הנציגים הסינגפורים. כמובן שנגענו רק בקצה הקרחון אם זוכרים כי בסינגפור יש כ- 2000 בנקים, מוסדות פיננסים ומשרדים משפחתיים (family offices).
בשנה הבאה אנו מתכננים סביב כנס RSA לייצר אירוע דומה בשיתוף מכון היצוא ואנו מזמינים אתכן, חברות פינטק, לעמוד עמנו בקשר, להיעזר בנו כל השנה ולקראת האירוע להירשם ולתת בנו את אמונכן כי נצליח לייצר עבורכן ערך.
 

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים