לקרוא בכיף

דף הבית >> לקרוא בכיף
לקרוא בכיף - חנות קטנה ומזמינה
לילך מידן


רבים מאיתנו חובבי קריאה  אבל אצלי לפחות, ישנם יותר ספרים שאני רוצה לקרוא וממתינים לי בערמה סבלנית מאשר אני מספיקה. ואולי טוב שכך, תמיד יש סיפור טוב שמחכה.

החסרון הוא אחד – ספרים נערמים וטיפה קשה להיפרד. מפאת חוסר במקום, אחת לתקופה אני מעבירה ספרים שהצטברו על מדפינו, לספריה המקומית בבנין הקהילה (קומת כניסה) וזה המקום באמת להזכיר שכל אחד יכול להביא ספרים או לקחת ממנה ספרים כאוות נפשו, אין צורך לרשום וההחזרה תלויה רק ברצונכם הטוב.

באחד משיטוטי בקניון פלזה סינגפורה, נתקלתי בחנות ספרים מתוקה, כמעט ביישנית במקום הצדדי בו היא נמצאת ובה שיטת קניה נוחה מאד, חסכונית בכסף ובמקום אחסון.

בחנות  BookShop  Sunny, שבקומה השישית (סמוך לפודקורט) נמכרים בעיקר ספרי יד שניה, במצב מצוין. מלכתחילה המחירים מוזלים, ובאפשרות הקורא להחזיר את הספרים לאחר שקרא בהם ולקבל חלק מכספו בחזרה. המחירים טובים והספרים נראים כחדשים. ישנו מגוון רחב של ספרים, כולל ספרי נוער וילדים וכן חוברות יצירה או עבודה. מעטים המוצרים שלא ניתן להחזירם. אפילו לאיכות הסביבה אנחנו דואגים באותה הזדמנות. יודעי דבר אומרים שגם בסביבת הספריה הלאומית ישנן חנויות כאלו. נסו ותהנו!

קריאה נעימה
SUNNY BOOKSHOP Unit: #06-11/12Tel : (65) 6733 1583
 


 
לייבסיטי - בניית אתרים