מזג האויר בסינגפור

דף הבית >> מזג האויר בסינגפור
מזג האויר בסינגפור
אחת החוויות המרנינות בסינגפור הם הגשמים היורדים ללא הפסקה. כמויות של מים ניגרות מהשמיים ולנו לא נותר אלא להתלהב ולדמיין איך הייתה ארצנו נראית עם 2500 מ"מ גשם בשנה.
תארו לעצמכם את כביש החוף מכוסה ביער טרופי ירוק עמוק, לא כמו באירופה, אלא כמו כאן באסיה- יער שאוהב חום ונהנה מגשם רב. הכרמל היה מתמלא בצמחייה עבותה ויכולנו לבנות גשרים מברזל מעליו ולצאת לטיול בתוך היער. הכנרת הייתה גולשת על גדותיה וים המלח היה גם הוא מתמלא כולו לצורתו הקדומה. רק אם היה לנו קצת יותר גשם!
אבל כאן, שזה עניין של יום ביומו, נערכו המקומיים עם תעלות באורך אלפי ק"מ המובילים את המים מהכבישים, הבתים והטבע למאגרי מים שניתן להשתמש בהם לפי הצורך . הכבישים יבשים ממים, ברוב המקומות, מספר דקות לאחר הגשם, וגם תוך כדי ירידתו. אין הפרעות לתנועה והכול ממשיך כרגיל. רק הצבע הירוק השולט מסביב- מרמז על הגשם היורד בכל כוחו.
לעומת זאת בימים חמים ולחים- שגם הם חלק בלתי נפרד מסינגפור, יש לקחת בקבוק מים גם כשיוצאים לסופר למשך חצי שעה, או יוצאים לטיול באחת מפינות החמד. הלחות הכבדה מעיקה מאד בכל שעות היום אבל בעיקר באמצעו. יש לקחת כובע ולשתות הרבה מים. אפשר לראות בטיולים בסינגפור שאנו מציעות, את מגוון אתרי המים לטיולים!

החנויות בניני הציבור והבידור ממוזגים ברובן והטמפרטורה בתוכן גורמת לנו לקחת סריג גם באמצע החום הגדול.
היתרון הגדול שאפשר ללבוש סנדלים לאורך כל השנה וכן בגדים קצרים ונינוחים. מלתחה מסוג אחד! למרות זאת מתמלא ארון הבגדים והנעליים בגלל סוגי האירועים שאנחנו יוצאים אליהם, אירועי החברה הישראלים, אירוחים של חברים ובילוי. אנא הסתכלו בשופינג שלנו ותתרשמו מהיקף המרכזים והקניות.
 
לייבסיטי - בניית אתרים