מירוץ F1 בסינגפור

דף הבית >> מירוץ F1 בסינגפור
פורמולה 1 סינגפור 2016
צחי ז'ינו

כמדי ספטמבר, בשנים האחרונות, גם השנה יתקיים
בין ה 16-18/9 מרוץ סוף העונה של הפורמולה 1 ברחובות סינגפור.
מדובר על חגיגה מתוקשרת ומתוזמרת של 3 ימים הכוללים, מעבר למירוץ המכוניות, גם מופעים של מיטב האומנים והלהקות.
האירועים מתקיימים מסביב ל F1 PIT    (אין קשר ל - BBQ), שם מוזנקים הרכבים ו״טסים״ במסלול שעוקף את האספלנד, עובר דרך הפאדאנג לראפלס בולוורד וחזרה ל-PIT. (מפה בקישור - http://www.singaporegp.sg/on-track/circuit-park-map)
האירוע מתחיל ביום שישי במקצי חימום, בשבת מתקיימים מקצי המוקדמות ובראשון מס' מרוצי משנה ובלילה הגרנד פרי המסכם שיתחיל ב2000 בערב.


כמו המירוץ גם המופעים הולכים ומתחממים במעלה הימים (כמו גם המחיר), בשישי תופיע האוסטרלית קיילי מינוג, ("מי זאת? לא שמעתי עליה" -  נסו להגיד בקול מתבגר מתחלף). בשבת Queen (לא, פרדי לא יגיע) + אדם למברט, KC ועוד' וביום ראשון מופע פנטטוניקס ולהקת imagin dragon וכמובן כמה להקות מקומיות. ההופעות יתקיימו ברחבת הפאדנג או בתיאטרון החיצוני באספלנד (למתקשים esplanade outdoor theatre)
יש לשים לב שמופעי הלילה יחלו רק לאחר סיום המירוץ האחרון ובד"כ מסתיימים בשעות הקטנות של הלילה.ניתן לרכוש כרטיסים ל- 3 ימים (אזלו) או ליום מופעים בודד, לאיזורים השונים. האיזור המומלץ ובעלות הסבירה הוא אזור 4 שכולל גם את המופעים, או כרטיס שמאפשר מעבר בין האזורים.  (מניסיון שנים קודמות הכרטיס הוא לא אישי ולכן ניתן להעברה בין בני המשפחה או...חברים).

אז מי ששמות כמו  Nico Rosberg  או Lewis Hamilton  עושים לו את זה. או סתם בא לו להינות מאווירה מחשמלת ויחודית ולשמוע כמה מהלהקות שציינתי, מוזמן.

ד"א, לא מומלץ ללכת על המסלול כשמתקיים מירוץ (גם אם יוצאים חיים), שיימינג ומעצר ארוך מובטחים...

פרטים נוספים בקישור http://www.singaporegp.sg/


 
 
לייבסיטי - בניית אתרים