מסעדות צמחוניות

דף הבית >> מסעדות צמחוניות
מסעדות טובות, והפעם צמחוני
סנדרה ולילך

לפי הגדרת ויקיפדיה, צמחונות היא שמירה על תפריט המבוסס על הימנעות מאכילת בעלי-חיים מסיבות בריאותיות, אידאולוגיה או טעם אישי. הצמחונות מקובלת ­מאד בדתות הנפוצות באזור זה – הינדואיזם ובודהיזם.
סינגפור משופעת במסעדות מכל המינים, עמים וסוגים. הפעם החלטנו להתמקד באוהבי החיות או אלו שפשוט אינם אוהבים בשר או מוצרים מן החי. בדקנו אצל צמחוניים מהקהילה או כאלה שאנחנו מכירות מטעימה והתנסות אישית והנה לנו מספר המלצות.
Original Sin
http://originalsin.com.sg/know-more/
מסעדה איטלקית צמחונית הממוקמת בהולנד וילג', מגישה מגוון מנות נאה, אסתטי ובעיקר טעים.
Raj
http://www.rajrestaurant.com.sg/
מסעדת מאכלים הודים הממוקמת ברובע ההודי  (הרחוב הראשי של מוסטפא) ומציעה מגוון רחב עד כדי בלבול של מאכלים. האוכל טעים מאד וכדאי לאתר מספר מנות אותן אוהבים ראש. המנות מגיעות בקעריות קטנות, מומלץ לחלוק ולטעום מכל המגוון. אלא תוותרו על הפאלאק פניר – תרד טחון עם גבינת הקוטג' הייחודית להודים. כמובן גם הנאן , מאכלי העדשים והאורז במגוון טעמים.
Whole Earth
http://www.wholeearth.com.sg/
שילוב של טעמים מהמטבח הפאראנקאני והתאילנדי – המסעדה מציעה מגוון מנות צמחוניות ויש האומרים שהטקסטורות של המנות כל כך דומות למזון בשרי  שלרגע היו צריכים לבדוק שאכן מדובר במסעדה צמחונית.
The Green Room Café
http://www.greenroomcafe.com.sg/
הייחוד במסעדה צמחונית זאת הוא שהבעלים מחזיקים בשלוש מסעדות באותו הפארק (בישאן פארק) כך שניתן לשבת ולהזמין מכל שלושת התפריטים – צמחוני וגם מאלו שלא.
Real Food
http://www.realfoodgrocer.com/news.php
חנות קונספט המשלבת בית קפה צמחוני, מעדנייה מוצרים אורגנים ועוד מיני מוצרים הקשורים בבריאות, כמו ספרות רלוונטית ואף מזרוני יוגה. ארוחות בוקר מוגשות כל היום, סלטים אורגניים ועוד מיני מאכלים.
22 Dempsey – Beets
http://www.22dempsey.com.sg/index.php?page=beets
חברתנו הצמחונית מספרת על מיקום יפהפה למסעדה ומנות צמחוניות מהמטבח המודרני. מרק אפונה ירוקה ומנטה – כבר נשמע מעניין. התבוננו בתמונות באתר וקבלו תאבון.

 
לייבסיטי - בניית אתרים