מסעדת רגליים יחפות

דף הבית >> מסעדת רגליים יחפות
Lagnaa Barefoot Dining - מסעדת "המהות שלך" רגליים יחפות
סנדרה גמזון

 

 
בסתם יום של חול, קצת לפני הביקור בארץ, עשיתי יחד עם ביתי, טל, גיחה למוסטפה. הביקור החפוז ורשימת הקניות הקצרצרה התארכו בגלל כמה פריטי חובה שבלעדיהם כנראה חיינו לא היו חיים. למרות שאני מכירה כמה מסעדות טובות בסביבה, רציתי משהו חדש. חיפשנו בטריפ אדוויזור סינגפור ומצאנו מסעדה בשם לגנה רגליים יחפות. מכיוון שההמלצות היו מצוינות והדירוג הכולל שלה הוא 39 מתוך כלל המסעדות בסינגפור – החלטנו ללכת את כל רחוב סרנגון (כמעט) עם הרכש הכבד ממוסטפה. ההשקעה השתלמה!
 

 
הגענו לשופהאוס חמוד ובו מסעדה קטנה ולה 3 קומות. בקומת הרחוב יש שולחנות רגילים. המקום מקושט בגרפיטי ושלל הודעות חשובות ואטבי כביסה על הקירות (הסבר בהמשך). משום מה נמשכנו לקומה השנייה ומיד נאמר לנו לחלוץ נעליים, חלצנו ועלינו, ואיזו הפתעה! בחדר לא מאוד גדול ישנם כ 8 שולחנות נמוכים וכריות על הרצפה. ישבנו ומיד הופיעה בעלת המקום שהיא גם מלצרית וגם לב המקום. היא התעניינה עד כמה אנחנו רעבות, מה אנחנו אוהבות לאכול (צמחוני, בשרי, דגים) ומה דרגת החריפות שאנחנו אוהבות. היינו מעט רעבות ודרגת החריפות שאנחנו אוהבות לא גבוהה. הזמנו Butter Chicken, תרד מבושל וגבינת קוטג'   Palak Paneer , דג דורי שצרוב קלות במחבת ומתובל בעדינות, נאן שום ואורז זעפרן. לשתייה הזמנו לאסי מנגו. הכל היה טעים, אז החלטנו לנסות עוד עוף בקארי- והפעם לעלות בדרגת החריפות. רק לדרגה 2. להפתעתנו אפילו זה היה חריף מידי עבורנו ולא הצלחנו להתמודד עד הסוף. האוכל הגיע בקצב נעים, השירות מקסים ולבבי. האווירה במסעדה גורמת חשק לשבת בנחת, לנשנש ולקשקש. מחיר הארוחה ממוצע.
 

 
אז מה הקטע עם דרגות החריפות? מסתבר שפה עניין החריפות של המנות הוא נושא בפני עצמו. זהו מקום שמאתגר את כל חובבי האוכל החריף. הדירוג מתחיל בדרגה 1 ומטפס עד 10. 1- כל אחד יכול לאכול, 3 השף כבר לא יכול!, 5 –משוגע 8 – תתפלל לאלוהים 10 – אנחנו מכריזים עליך כמלך. כל מנה מעוטרת על ידי עלי ליים בהתאם לדרגת החריפות שלה. מי שמצליח להתמודד עם מנה מעל לדרגה 3 מקבל אטב מעץ, עליו הוא רושם את שמו ואז נתלה האטב כלאחר כבוד על הקיר למטה. בדרגה 3 יש לא מעט אטבים אך ככל שעולה רמת החריפות – מדלדלת כמות האטבים. ברמה 8 יש 8 אנשים שהצליחו וברמה 9 – 1, אוסטרלי מסידני. במסעדה מחכים למישהו שיתמודד עם רמה 10. הבטחתי להגיע בשבוע הבא כדי לשבור את השיא...

מידי חודש המסעדה מקיימת אירוע הנקרא "פול מון פרטי" אלא שה"טריפ" שאנשים מקבלים זה התמודדות עם דרגות חריפות 7, 8, ו – 9. נשמע משעשע ושווה ביקור! המסיבה הקרובה תתקיים ב 23.6.
בנוסף, מתקיימים קורסי בישול במקום למבוגרים או לילדים. הקורס למבוגרים עולה 66$+ החודש ילמדו איך עושים את ה Butter Chicken המצוין שלהם. בנוסף תקבלו אורז, לחם ומנה נוספת מהתפריט – כך שלמעשה זוהי גם ארוחה.
עוד משהו?? כן! מי שאוכל במסעדה יכול להירשם למבחן טעימות החודשי שעורכת המסעדה על מנת לבחור את המנות הטובות של החודש הבא.
אגב, הקומה השלישית היא חדר אירועים היכול לאכלס כ 12 איש לארוחה פרטית.

כתובת: המסעדה נמצאת כמעט על פינת סרנגון , בחלק הקרוב לקניון טקה.

No. 6, Upper Dickson Road
Singapore 207466


בתיאבון ובהצלחה באתגר החריפות!
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים