מסעדת MAD POT

דף הבית >> מסעדת MAD POT
The Mad Poet
ערבי 'אכול כפי יכולתך'  של גבינות ויין ( מצרפת ואנגליה)
במחיר קבוע של 33$ לאדם, מתקיימים במסעדה 
אחת לכמה ימים בין השעות 6-8 pm.
למשל- מחר חמישי בערב- 4/9.
 
ניתן לראות למטה רשימת מועדים נוספים. 

המסעדה נמצאת באזור הסיטי של סינגפור ויש בה מגוון של מאכלים נוספים כולל בשר ופסטות.
Address
#01-23/24 China Court 
20 Cross St 048422

Transport
Nearby Stations: Raffles Place
Telephone 6557 0312

מועדים נוספים

Alternative dates Thu 11 Sep, Thu 18 Sep, Thu 25 Sep, Thu 02 Oct, Thu 09 Oct, Thu 16 Oct, Thu 23 Oct, Thu 30 Oct, Thu 06 Nov, Thu 13 Nov, Thu 20 Nov, Thu 27 Nov, Thu 04 Dec, Thu 11 Dec, Thu 18 Dec, Thu 25 Dec
Open 6-8pm


 
לייבסיטי - בניית אתרים