מקומות לחגוג בהם

דף הבית >> מקומות לחגוג בהם
מסיבות שניתן לחגוג בהן את בוא השנה האזרחית עם הילדים
דנה שני
 
רוב המסיבות לכבוד בוא השנה האזרחית החדשה בסינגפור אינן מיועדות לילדים, עם זאת, קיימות מספר מסיבות שאליהן ניתן לבוא עם המשפחה כולה ולחגוג:
 
1. מסיבת קצף בזירת ההחלקה על הקרח – ב "The rink" תיערך מסיבת קצף לקראת השנה החדשה בניצוחו של אחד מה d.j המקומיים. כרטיסים לאירוע יעלו 28 דולר ויכללו את השכרת המחליקיים וכמובן, החלקה חופשית על הקרח בזירה. 
כתובת: The rink" 2 jurong east central, level 3". 
לפרטים: http://www.therink.sg.
 

2. מסיבת סוף השנה באספלנייד – מדובר בחגיגה מוזיקלית לאוהבי המוזיקה החיה. במקום תתנגן מוזיקה קצבית וכן יופיעו נגני ג'אז וזמרי R&B.
כתובת: Esplanade outdoor theater, 1 esplanade drive, Singapore 038981.
לפרטים: https://www.esplanade.com/festivals-and-series/celebrate-december/2015/new-year-eve-countdown?FestivalNames=celebrate-december&Start=20151209
 

3. זיקוקים במרינה ביי סנדס –המסיבה במרינה ביי סנדס היא המקום הטוב ביותר שבו ניתן לצפות במופע הזיקוקים המרשים ביותר באי. רצוי להגיע מוקדם על מנת "לתפוס" את המקומות הטובים (צפוי עומס רב באזור) ולחזות בספירה לאחור בטרם תחל השנה החדשה, שתוקרן על גבי מלון פולרטון, בטרם יחלו הזיקוקים.
לפרטים: http://www.marinabaycountdown.sg/countdown-2016/4. חגיגות סוף השנה ביוניברסל סטודיוס – לכבוד בוא השנה החדשה המתקנים והאטרקציות יהיו פתוחים לאורך כל הלילה, ובפארק עצמו תתקיימנה הופעות מוזיקליות חיות, יהיו מופעי רחוב, יועלו פעלולי פירוטכניקה, ותאורה מיוחדת תאיר את המקום. כניסה משפחתית לזוג ועד לארבעה ילדים תעלה כ- 99 דולר. 
לפרטים: http://www.rwsentosa.com/Homepage/Promotions/JOY/tab/USS#NYE
 

תיהנו!
 
 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים