משחקיה דיגיטלית

דף הבית >> משחקיה דיגיטלית

MOSH!
דנה שני

באי השעשועים הסינגפורי, סנטוזה, נפתחה לפני כשבועיים אטרקציה חדשה, mosh. מדובר במשחקיה דיגיטלית אינטראקטיבית המתבססת על טכנולוגיה יפנית חדשנית, שבה הילד מתקשר עם הטכנולוגיה, והיא מתקשרת איתו. זו אינה משחקייה מהסוג הרגיל (ג'ימבורי ומתקנים) והיא מיועדת לבני 4-12 (פחות או יותר). 
לכל המבקרים במקום ניתנת האפשרות להדגים את כישוריהם היצירתיים באמצעות המיכשור, אשר גורם לאותן יצירות להתעורר לחיים על גבי המסכים האינטראקטיביים. המשחקייה הינה חלל גדול המחולק לחמש אטרקציות: יבשה, אוויר, חלל, ים ופנטזיה.
1. יבשה – באזור זה ניתן לשחק מחבואים עם דמויות מצוירות שמופיעות לפתע על גבי שולחן המשחקים האינטראקטיבי. אותן דמויות יתקשרו עם כל חפץ שיונח על גבי השולחן, ומטרת המשחק הינה ליצור את הדמויות באמצעות החפצים ולתפוס אותן. 
 

2. אוויר – בחלל זה צוות המקום ייקח את הילדים ויכין עמם מטוסים מנייר, שייזרקו בהמשך לעבר המסכים במקום. עם כל פגיעה נצברות נקודות והדמויות על גבי המסכים ישתנו. כאשר ייצברו מספיק נקודות, המסכים כולם ישתנו ויתחלפו. 
 

3. ים – זו האטרקציה שהוכרזה על ידי הילדים כחביבה ביותר. בחלל זה כל ילד יקבל דף קטן שעליו הוא יוכל לצייר כל דמות ימית (או אחרת) שעולה על דעתו, ואותה הוא מעוניין להכניס לאקווריום. בסיום הציור, הדמות תיסרק על ידי הילד או העובדים במקום ותועלה מיידית לאקווריום האינטראקטיבי, בצירוף שמו של הילד. ככל שהילד יצייר יותר דמויות כך האקווריום יתמלא ויהיה צבעוני ושמח יותר (אין הגבלה למספר הציורים שניתן להעלות). 
 
4. חלל – החלל הינו מעין במת ריקודים ענקית שבה על הילדים לקפוץ ולרקוד, ועל ידי תזוזה זו יגרמו למסך להשתנות ועל גביו יופיעו אורות וזיקוקים רבים בצורות שונות. ככל שהילדים יקפצו יותר כך השינוי במסך יהיה רב ומרשים יותר, ואף יגרום בסופו של דבר לשינוי מלא שלו. 
 

5. פנטזיה – בחלק זה של המשחקייה, יחולקו לילדים דפי צביעה מקושטים בדמויות החביבות של המקום. על הילדים יהיה לצבוע את הדמויות, הן יסרקו על ידם או על ידי העובדים במקום ויועלו על גבי המסכים, בדומה לאקווריום. גם בחלל זה, אין הגבלה על מספר הדמויות אותן ניתן לצבוע, וככל שייצבעו יותר דמויות כך המסך יהיה מלא ומקושט יותר.
 
נאמר לנו, כי בקרוב המקום יגדל ויתווספו אליו אטרקציות נוספות. מחיר הכניסה כיום עומד על 28$ למבוגר, ו 22$ לילד, כאשר קיימות הנחות למחזיקי כרטיס אשראי מסוג מאסטר קארד. 
 
המקום פתוח בכל יום החל מהשעה עשר בבוקר ועד לשעה תשע בערב, והעובדים במקום ידידותיים מאוד ושמחים לסייע ולעזור. 
כתובת: 31 beach view 03-01#, Palawan kids city 098008. טלפון : 68370966. למגיעים בשאטל או ברכב יש לרדת בתחנת  beach station ומשם להמשיך כשתי דקות ברגל בהתאם לשילוט. 
לאתר: http://www.mosh.com.sg/attractions/
 
תיהנו!
 

 

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים