עצור סיסמה - בר הספרייה

דף הבית >> עצור סיסמה - בר הספרייה

 
עצרו! סיסמה!!
סנדרה גמזון
השבוע קיבלתי טלפון בהול מחברה (פז ארבל): "אל תשאלי!" היא אומרת, "יש שמועה שיש בעיר בר שהכניסה אליו נעשית רק ע"י מתן סיסמה שמתחלפת כל שבוע. את חייבת לכתוב על זה!"
כמובן שכתבת חרוצה שכמותי מיד מתגייסת למשימה. דפקתי פן, עליתי על עקבים גבוהים וארזתי כמה חברים. הבר נקרא "הספרייה"  (The Library) משום שכביכול הוא אמור להראות עבור אנשים תמימים כספרייה או חנות ספרים ורק יודעי סוד מודעים לכך  שיש דברים בגו'. הוא נמצא באזור צ'יינה טאון – 47 Keong Saik Road אזור מלא במקומות בילוי ובמלונות בוטיק מקסימים.
מכיוון שכל עניין הסיסמה היה נשמע לי מופרך ומשעשע, החלטתי לזרום עם הקטע ולא טרחתי לברר את הסיסמה בשום מקור. החלטתי להסתמך על מזלי הטוב ופשוט להגיע למקום. במקום השומרת לא נענתה לשאלתו ומבטיו המפצירים של החתיך הפרטי. אז הלכנו לחפש את הסיסמה. פז אמרה שב 7/11 יודעים את הסיסמה – אבל לא כך היה. שאלנו עוד בעלי עסק בסביבה וגם הם לא ידעו. לפתע קלטנו אנשים שיוצאים מהמקום. שאלנו אותם אם הם יודעים את הסיסמה. הם חייכו ואמרו "כן". יופי, נחמה... רק אחרי ששאלנו אם אפשר לדעת מה היא, הם נענו בהיסוס קל ואמרו לנו. הסיסמה השבוע היא Thieving Gremlins – תקף עד יום ראשון.
שבנו לשומרת עם הסיסמה ואז נפתחה דלת סודית בספרייה ונכנסנו לתא עם מראות ותאורה אדומה, שם הייתה דלת, דפקנו ונכנסנו פנימה לבר נחמד.
חוץ מעניין הסיסמה והמסתוריות (הילדותית משהו) הבר הזה מתגאה גם במשקאותיו המתוחכמים. משקאות זרמו לשולחן בשלל צורות. אחד הגיע באמבטיה, כולל ברווז גומי קטנטן, השני הגיע עם מעין כסת ודיו. השלישי עם אפקט מעושן שהושג ע"י שימוש בקרח יבש, ועוד התחכמויות. ההגשה, הטעמים והפירוטכניקה מרשימים, אבל אם תשאלו אותי – הבר שהמלצנו עליו בפעם שעברה – Bar Stories  - הרבה יותר נחמד וטעים מזה.  
המחירים לאלכוהול בשמיים כ 30$ למשקה. לא מוצדק בעיני, אבל שווה ביקור בשביל הגימיק.

 

 
 
לייבסיטי - בניית אתרים