קומאר- ערב למבוגרים בלבד

דף הבית >> קומאר- ערב למבוגרים בלבד

קומאר - סטנד אפ קומדי 
סנדרה גמזון

מי לא שמע על קומאר?! קומאר הינו הסטנדאפיסט הסינגפורי המוכר והמצליח ביותר בסינגפור. הוא גם איש הציבור היחיד בסינגפור שהכריז על עצמו בפומבי שהוא הומוסקסואל. מהלך לא טריוויאלי במדינה שבה עד היום הומוסקסואליות הינה מחוץ לחוק. 
קומאר, סינגפורי ממוצא הודי, החל את דרכו בתחום הבמה והשעשועים בגיל 22 כמלצר מזמר. בגיל 26 החל להופיע במועדון הקומדי קלאב בטנגלין כדראג קווין, אז גילה את כשרונו הקומי כמופיע וככותב.  בתחילה הופעותיו היו "נקיות" אך כשקיבל תגובות צוננות, החל להיות בוטה יותר, ואז החלה הקריירה שלו לפרוח... ואיזו טינופת יוצאת לו מהפה!! אין לו אלוהים.
לא לחינם מקפידים בכניסה לראות תעודה מזהה המאשרת כי הנכנסים נמצאים מעל לגיל 18. לבמה עולה דמות צנומה בשמלת ערב נוצצת לשאגות הקהל שמחכה לשמוע ולצפות באיש/ה והתופעה. הוא מביע דעתו בכל נושא: סקס, פוליטיקה, סינגפורים, סינים, הודים, זרים, נשים, גברים, הוא, אתם, הם ואנחנו - הכל וכולם משמשים לוח מטרה לחיציו המושחזים. 
המופע מקצועי מאוד, מצחיק וחכם. לפעמים אנחנו, הזרים, מפספסים בדיחה פה ושם, אבל לא קשה להבין אותו ולאורך כל המופע צחקנו ונהנינו מהתובנות שלו וזוית הראיה השונה על סינגפור והנעשה בה.
הוא כה בוטה בדבריו על הממשלה ועל סינגפור ובכלל, שתהיתי איך המשטרה/ ממשלה מאפשרת לו להופיע. מסתבר שפעם בשנה הוא מחוייב להופיע בפני קצינים מהמשטרה למען פיקוח וצנזורה, כדי שיאשרו לו להמשיך בהופעותיו. 
לכו לצפות למען הקוריוז ותזכו בערב מהנה ומפתיע.

קומאר מופיע בימי שני ב Hard Rock Café ובשישי ושבת ב  Three Monkeys Cafe   החל משעה 11 בלילה ועד אחרי 1 בבוקר. מומלץ להגיע כשעה וחצי לפני המופע כדי לתפוס שולחן, אחרת תעמדו 3 שעות.

טעימה קטנה ממופע שלו
 
לייבסיטי - בניית אתרים