תכשיט חדש לסינגפור

דף הבית >> תכשיט חדש לסינגפור
לילך מידן
סינגפור ממשיכה  להתחדש ! פרויקט חדש ושמו Jewel יוצא לדרך. שדה התעופה צ'אנדי זוכה למתנה. 

׳התכשיט׳  החדש שיקבל שדה התעופה צ'אנגי יעוצב על ידי אחד האדריכלים הידועים שהביאו כבר הצלחה מרובה לסינגפור , היהודי הקנדי - משה ספדיה , מי שאחראי לפרויקט מרינה ביי סנדס המרשים .
 

ספדיה , 75, יוביל קבוצה שתהיה אחראית על עיצוב מבנה מרשים לשדה התעופה עשוי זכוכית ומתכת, שיציג מראה מרהיב הן מהשדרה המפורסמת המובילה לשדה התעופה והן מהאויר . הקומפלקס מרובה הקומות, שיכלול בין היתר מפל בגובה חמש קומות , שיחים וגנים בין קירותיו, יכלול חיבורים בין כל הטרמינלים , 1,2,3 גם להולכי רגל. כיום ניתן לעבור בין הטרמינלים השונים רק בsky train
 
הפרויקט מתוכנן להיבנות עד שנת 2018 ושמו הנוכחי- Jewel.

המטרה העיקרית של שדה התעופה בפרויקט גדול זה היא להגדיל את כמות העוברים בו ובעיקר למצב את עצמו כשדה תעופה מוביל באזור כולו למרות התחרות החזקה משדות תעופה כמו כמו קואלה למפור ובנגקוק. 
 
הפרויקט המרשים אינו רק למען גנים, שופינג ומסעדו
ת. Jewel, אומר מנכל קבוצת צ׳אנגי, lee seow hiang, "זה פרויקט אשר יגרום לנוסעים לבחור את שדה התעופה הזה ואת סינגפור כחלק ממסלולם. אנו חייבים לעשות צעדים להעלאת האטרקטיביות של צ׳אנגי. "
 
כחלק מהפרויקט, טרמינל 1 יורחב באופן משמעותי ובאופן כללי נכון לעכשיו צ'אנגי יכול לעמוד בתנוע של 66 מליון נוסעים לשנה והמטרה היא לעלות ל 85  מליון נוסעים כאשר עד 2018 יורחב טרמינל 1 וייבנה טרמינל 4. טרמינל חמש מתוכנן גם הוא עד אמצע העשור הבא. 
יש למה לצפות!
 
מתוך: Straits times, 20/8/13
 

 
לייבסיטי - בניית אתרים