תרבות ישראלית בסינגפור

דף הבית >> תרבות ישראלית בסינגפור
תוכניות חדשות מישראל
ליאת לזימי לוי 

עם סוף הקיץ ואחרי פעילויות התרבות הרבות שקיימה השגרירות במהלך המחצית הראשונה של השנה, ששיאה היה מופע של חברי התזמורת הפילהרמונית בגנים הבוטניים, הגיע הזמן לספר על התכניות לחודשים הקרובים. עוד לפני סוף שנת 2016 צפויה לנו בסינגפור חגיגה גדולה של תרבות ואמנות כמעט מכל הסוגים: 

באמצע ספטמבר תופיע בסינגפור להקת  האינדי-פאנקי-אלקטרוני Garden City Movement במסגרת פסטיבל מוסיקה. חובבי הז'אנר יוכלו למצוא פרטים בהמשך בעמוד הפייסבוק של השגרירות ובאתרי הבילויים השונים של סינגפור.

 


הראשון הוא פסטיבל הסרטים הישראלי שהפך למוסד ותיק בסינגפור ב-24 השנים האחרונות וישתכן הפעם בקולנוע המקסים The Projector בסוף השבוע השלישי של ספטמבר. 


מיד לאחריו תגיע לסינגפור להקת המחול המודרני מהמובילות בעולם להקת בת שבע עם הכוריאוגרף האגדי אוהד נהרין. הלהקה תעניק שני מופעים במסגרת פסטיבל המחול Da:ns Festival  באספלנד בסוף השבוע השלישי של אוקטובר (מכירת הכרטיסים החלה באתרי האינטרנט השונים). כמתאבן לקראת המופע נקרין את הסרט הדוקומנטרי מיסטר גאגא של הבמאי תומר היימן, שהתחקה במשך 8 שנים אחר חייו ופועלו של אוהד נהרין, מפתח תורת הגאגא.
 עוד בספטמבר ולמשך מספר חודשים תוכלו לראות פסלי חוצות צבעוניים של הפסל הישראלי דודו גרשטיין ברחבת ה-Suntec לרווחת תושבי סינגפור.

 ולקינוח שנת התרבות תגיע אלינו התערוכה Open a Door to Israel, תערוכה אינטראקטיבית מרשימה החושפת את המבקר לפניה הרבים של הרוח הישראלית ולהישגיה – טכנולוגיה, חקלאות, אורח חיים, חיי משפחה בישראל ועוד. פרטים בהמשך. הסתכלו בקישור המצורף - https://www.youtube.com/watch?v=12nomGUWQtQ&feature=youtu.be

 
לייבסיטי - בניית אתרים